Álláshirdetés

A váci Piarista Gimnázium munkatársat keres

munkaügyi ügyintéző, bérszámfejtő és pénztárosi feladatok ellátására

Pályázat feltételei:

• szakirányú középfokú (OKJ) képesítés
• munkaügyi, bérszámfejtési területen szerzett szakmai gyakorlat
• számítógép felhasználói ismeretek, irodai alkalmazások (MS Office) magabiztos kezelése
• jó problémamegoldó- és együttműködési készség
• pontos, precíz, önálló munkavégzési képesség
• rendezett családi háttér
• keresztény életszemlélet

Pályázat mellékletei:

• fényképes önéletrajz
• végzettséget igazoló dokumentum másolata
• motivációs levél (elvárt bér megjelölésével)
• erkölcsi bizonyítvány (benyújtandó felvétel esetén)
• plébánosi ajánlás

A munkakörről:
• napi 6-8 órás munkavégzés
• BaBér bérszámfejtő program ismerete, valamint az oktatás területén szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent

Jelentkezési határidő: 2021. 09. 10.
A pályázatok elbírálása folyamatosan történik.
A pályázatokat a gazdasagi@vac.piarista.hu e -mail címre várjuk.

Naptár
Aktuális | Következő események
Naptár Hírek Blog Galéria

Design: Unicial Program: Florka